12 inča WB-401 Univerzalni tip Materijal metalnog okvira Kupi Ikona Brisači vetrobrana Za moj automobil

FOB Referentna Cijena: Saznajte više 3000 komada / komada (Min. Porudžbina) Snabdevanje sposobnosti: 50000 komada / komada po danu Luka: xiamen Pakiranje i isporuka Specifikacije U-Hook okvir brisača brisača WB-401 1. Fit za 95% automobila 2. Jednostavna instalacija 3. Sigurnost i izdržljivost Brisač okvira brisača U-Hook WB-401 1 ....

Pošaljite upitChat Sada
Detalji o proizvodu

12 inča WB-401 Univerzalni tip Materijal metalnog okvira Kupi Ikona Brisači vetrobrana Za moj automobil

401.jpg

FOB Referenca: Naša cijena: 3000 Piece / Pieces (Min Order)

Snabdevanje sposobnosti: 50000 komada / komada na dan

Luka: Xiamen

Tip: Brisač brisača Car Make: Benz / BMW / Volvo / VW / Ford itd OE NO .: ISO9001: 2000
Mjesto porijekla: Fujian, Kina (kontinentalni) Naziv marke: I JA Broj modela: WB-401
HS Code: 8512400 Zaštitni znak: I JA Materijal: Nehrđajući čelik
BOJA: BLACK veličina: 12 '' - 28 '', 12 '' - 28 ''

Pakovanje i isporuka

Detalji pakiranja: 1. kutija u boji
2. blister karticu
3.paper kartica
Detalji isporuke: 15-20 dana po prijemu avansa.

Specifikacija

U-Hook okvir obrišite s r blade WB-401

1. Fit za 95% automobila
2. Jednostavna instalacija
3. Sigurnost i izdržljivost

1. Univerzalni brisač vjetrobrana za 90% automobila širom svijeta (veličina 1 "-28")
2.Nova generacija tehnologija sa izdržljivim i pouzdanim performansama.

3.Aerodinamičan i moderan dizajn, bez buke, najčistiji.

4.Precno rezani gumeni element sa superiornim kalibrom grafitom ili Teflon kaučom za dugotrajne performanse brisanja.

5.Specijalni okvir, Pro-E dizajn, stabilniji.

6. Zakrivljena čelična zakovica, stabilnija.

7.Teflonska guma, sva vremenska prognoza, sva temperatura.

A. Čelična opruga koja se zatekne preciznošću primenjuje jedinstveni pritisak duž cele dužine sečiva
B.Aerodinamični vetar spojler poboljšava protok vazduha radi stvaranja silazine i sprečava podizanje noža
C. Karburatno obrađeno rublje za smanjenje trenja i buke
D.Easy za ugradnju unapred montiranim multi adapterom

Brisači vjetrobranskog stakla metala, Brisači vjetrobranskog stakla Loptice za moj auto, Brisači vjetrobrana 12 inča, Univerzalni brisači, Brisači vjetrobranskog stakla

Kina FRAME WIPER BLADE proizvođači, dobrodošli na veleprodaju jeftini 12-inčni wb-401 univerzalni metal materijal od metala, kupiti ikone brisača vetrobranskog stakla za moj auto iz naše fabrike.

Hot Tags: 12-inčni wb-401 univerzalni metal materijal od metala kupi ikona brisača vetrobrana za moj auto, Kina, proizvođači, fabrika, veleprodaja, jeftini
Srodni proizvodi
Upit